KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Hemoroidy svrbenie a pálenie

Hemoroidy pálenie a svrbenie

Hemoroidy sú bežné ochorenie, ktorým trpia ľudia v každom veku. Najčastejšie sa však prejavujú u ľudí nad 50 rokov, u tehotných žien a u ľudí trpiacich obezitou. Ide o ochorenie žíl v oblasti konečníka, ktoré vzniká napríklad pri zvýšenej námahe pri stolici. Žily v konečníku strácajú pružnosť a pri tvrdej stolici dochádza k nadmernej záťaži a treniu. Vytvára sa opuch, ktorý vyvoláva nepríjemné svrbenie a pálenie a môže prerásť až do bolestivého zápalu a krvavej stolice.

Ak trpíte hemoroidmi a chcete sa zbaviť neznesiteľného svrbenia a pálenia , mali by ste začať od základov, a to zmenou svojho jedálnička. Zvýšte svoj každodenný príjem tekutín a vlákniny. Mäkká a pravidelná stolica je šetrnejšia k podráždeným žilám a pomáha odľahčiť záťaž, ktorú stolica vyvoláva. Vyhnite sa korenistým a pálivým jedlám, ktorých konzumácie len zhoršuje podráždenie hemoroidov.

Na zmiernenie svrbenia a pálenia pri hemoroidoch pomáha aj dôkladná očista análneho otvoru. Vyhnite sa tvrdému alebo parfumovanému toaletnému papieru. Najvhodnejší je navlhčený mäkký toaletný papier, prípadne použite vlhký uterák alebo vreckovku s hydratačným krémom.

Zbaviť sa pálenia

Výborným spôsobom ako sa zbaviť svrbenia a pálenia je sedavý kúpeľ. Častými a krátkymi kúpeľmi očistíte svoj análny otvor a uvoľníte svalstvo v oblasti análneho otvoru. Zlepšuje sa aj prúdenie krvi. Ak je kúpeľ doplnený o protizápalový prostriedok, zbavíte sa opuchu a hemoroidov rýchlejšie.

Ako u všetkých poranení, aj u hemoroidov platí, aby ste sa neškrabali v análnom otvore. Dochádza síce k dočasnej úľave od svrbenia, ale z dlhodobého hľadiska môžete svoje hemoroidy skôr zhoršiť. Koža v oblasti análneho otvoru je citlivejšia a pri škrabaní ľahko dôjde k malým ranám, ktoré sa môžu pri stolici zapáliť.


ODAwNDFh