KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


HEMOROIDY
HEMOROIDY

Hemoroidy

Čo sú Hemoroidy ?

Hemoroidy sú opuchnuté a zapálene žily okolo análneho otvoru v dolnej časti konečníka. Hemoroidy,  nazývané aj zlatá žila, sú vakovité rozšírenia hemoroidálnych spletí v oblasti análneho kanála s následným postihnutím vystieľajúcej sliznice.

Patria k častým zdravotným problémom a sú prítomné u 50 percent dospelých ľudí.

Hemoroidy v závislosti od postihnutej spleti môžu byť :

Vnútorne hemoroidy

sú častejšie a vznikajú zvyčajne následkom nadmerného úsilia vyvíjaného počas defekácie, v priebehu mnohých rokov. U žien sa pozoruje výrazne zhoršenie, v súvislosti s pôrodnou námahou. Rozšírene žily spolu so sliznicou vyčnievajú do análneho kanála a v pokročilých prípadoch sú počas defekácie vytláčané von análnym otvorom. Väčšinou sú nebolestivé. Bolesť sa zjavuje len v pokročilých štádiách, pri varixoch veľkých rozmerov, alebo v prípade, že ich nemožno po defekácii zatlačiť spať dovnútra análneho kanála. Typickým znakom sprevádzajúcim vnútorne hemoroidy je krvácanie jasnočervenej farby, pričom krv nie je premiešaná so stolicou a zjavuje sa ku koncu defehácie na stolici, alebo je prítomná na toaletnom papieri. Toto krvácanie je chronické a v prípade dlhodobých strát väčšieho množstva krvi cestou hemoroidov, môže vyústiť do málokrvnosti a nedostatku železa v organizme.

Vnútorne a vonkajšie hemoroidy

Vonkajšie hemoroidy

sú menej časté a vznikajú pri zápale žíl uložených podkožne, okolo análneho otvoru a tiež v súvislosti s námahou počas defekácie, pri dlhodobo trvajúcej zápche. Vonkajšie hemoroidy sú zvyčajne veľmi bolestivé, tak počas defekácie, ako aj po nej. Bývajú sprevádzané krvácaním, ktoré ustupuje samovoľne. Typickou komplikáciou vonkajších hemoroidov je vznik trombózy, čiže krvnej zrazeniny v žilách tvoriacich hemoroid. Hemoroid s krvnou zrazeninou sa náhle zväčší a má modrastý nádych. Ide o veľmi bolestivú komplikáciu vyžadujúcu liečbu.

 

Análny kanál

je názov pre koncovú časť tráviacej trubice od konečníka po vonkajšie prostredie. Análny kanál predstavuje valcovitú štruktúru s dĺžkou približne štyri centimetre. Tento kanál je obkolesený svalovým prstencom, ktorý sa označuje ako análny zvierač – skladá sa z dvoch svalov. Ten svojím sťahom, alebo ochabnutím kontroluje vyprázdňovanie stolice.  

Existujú žily, zvané hemoroidálne

ktoré odvádzajú krv z tejto oblasti. Tieto žily vytvárajú siete, alebo spleti v hornej vnútornej časti análneho kanála a v jeho dolnej, čiže vonkajšej časti. Tieto siete sa označujú ako horná a dolná hemoroidálna spleť. Tie sú príčinou krvácania, počas vyprázdňovania stolice.

Y2Y2OGMwM