KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Hemoroidy a svrbenie


Hemoroidy uľavenie od svrbenia

Ochorenie na hemoroidy je stav keď  žily v okolí konečníka navrú. Najčastejšie príčiny tohto ochorenia sú  : dlhodobé sedenie, chronická zápcha, starnutie, análny styk.

Hemoroidy sa nachádzajú vo vnútri, alebo v okolí konečníka.  Príznaky hemoroidov poznáme ako jasno červenú krv v stolici, alebo na toaletnom papieri, svrbenie a bolesť.

 

Kúpeľňa a zmiernenie príznakov od hemoroidov

Kúpanie v teplej vode, alebo prikladanie horúceho uteráku niekoľko krát denne, Vám pomôže zmierniť svrbenie spojené s hemoroidmi.

Krémy a Hemoroidy

Používanie krémov na vonkajšie použitie vám poskytne úľavu od svrbenia. Kozmetický prípravok FINE6 vás hemoroidov zbaví.

Strava a hemoroidy

Zmena jedálnička zahŕňa prijímanie väčšieho množstva tekutín, vlákniny ktorá vám pomôže uľaviť od zápchy. Začnite jesť  viac potravín ako ovocie, zeleninu strukoviny a vypite minimálne šesť až osem pohárov vody každý deň.

Zmena životného štýlu

Niekoľko zmien v živote by mali pomôcť zmierniť príznaky od hemoroidov. Zabráňte tlaku na konečník, skúste sedieť  na nafukovacom gumenom krúžku ak máte sedavé zamestnanie. Noste bavlnené spodné pádlo, udržujte konečník v maximálnom suchu a zdržujte sa škrabania.

Chirurgia a hemoroidy

Zvlášť problémové hemoroidy môžu by kandidátom na operáciu. Poznáme liečbu ako proti kŕčovým žilám pomocou injekcie do žily, alebo vám hemoroid lekár podviaže gumičkou. To zámená že preruší dodávku krvi do hemoroidu a ten odpadne.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

MjUyYz