KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Príčiny hemoroidov II

Hemoroidy príčiny

Názory expertov na príčiny vzniku hemoroidov sa rozchádzajú. Podieľajú sa na nich totiž rôzne faktory a neviažu sa na určitý vek. Ich najčastejšími príčinami sú pravdepodobne nedostatočná pružnosť žilovej steny, oslabenie svalstva v panvovej časti a oblasti konečníka, a ich neustále, alebo opakované namáhanie pri stolici, ktoré obmedzujú prekrvenie a spôsobujú podráždenie a opuchy. Nedostatočná pružnosť a odolnosť je zapríčinená okrem iného zlou životosprávou, nadváhou, vekom alebo tehotenstvom.

Ťehotné ženy a hemoroidy

Práve u tehotných žien vzniká vysoké riziko výskytu hemoroidov, pretože rozširujúca sa maternica s rastúcim plodom tlačí na konečník. Dokonca aj hormonálne výkyvy a pôrod spôsobujú uvoľňovanie a oslabenie svalov v oblasti konečníka a análneho otvoru.

Unáhlené vykonanie potreby a nesprávne alebo aj dlhé sedenie na toalete vedú k zvýšenej námahe v oblasti spodného svalstva a vyvíjajú tlak na konečník. Silný tlak na steny žíl pôsobí aj počas akútnej alebo chronickej hnačky. V žilách sa začína hromadiť krv, vzniká opuch a zápal, ktoré sa rozširujú aj do okolitého tkaniva a spôsobujú bolesť alebo nepríjemné svrbenie.

Vznik hemoroidov

Ďalšími faktormi pri vzniku hemoroidov sú chronická zápcha, chronický kašeľ, časté kýchanie spojené s alergiou, strava s nízkym obsahom vlákniny, nedostatok pohybu, dvíhanie ťažkých predmetov, análny pohlavný styk a zdedené genetické predispozície. Náchylnosť k určitým chorobám, ktoré vytvárajú tlak v panvovej oblasti, prispievajú k namáhaniu žíl v konečníku. K týmto chorobám patrí napríklad cirhóza pečene, alebo alergie na určité jedlá a potraviny.

Podráždenie hemoroidov

Podráždenie môže spôsobovať aj nadmerné používanie korenín ako sú čili papričky, červená paprika alebo horčicové semienka. V niektorých prípadoch môže podráždenie spôsobovať aj káva, alebo alkohol.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

NDI2ZTg3N