KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Vonkajšie hemoroidy

 

Vonkajšie hemoroidy

sú bežné ochorenie a vyskytujú sa v oblasti análneho otvoru. Sú spôsobené podráždením a zápalom pri nadmernej záťaži žíl v análnom otvore. Vonkajšie hemoroidy sú často veľmi nepríjemné a bolestivé. Najčastejšími príznakmi sú svrbenie, pálenie alebo bolesť v oblasti análneho otvoru. Ďalej aj hrčky, výstupky a krvavá stolica.

Príčinou hemoroidov je nadmerná záťaž pri stolici, ktorá obmedzuje tok krvi. Krv sa hromadí a rozširuje cievy v tejto oblasti. Hemoroidy môžu vzniknúť napríklad pri zápche, alebo pri hnačke. Hemoroidy sa často objavujú aj u tehotných žien, a to najmä pred pôrodom, ktorý spôsobuje nadmernú záťaž na maternicu. Hemoroidy nie sú dedičnou chorobou, ale ak rodičia trpeli v minulosti hemoroidmi, vzniká vyššie riziko výskytu hemoroidov aj u ich potomkov.

Príznaky hemoroidov

Mnohé príznaky hemoroidov sa vyskytujú aj u iných ochorení, preto je nutné podstúpiť hĺbkové vyšetrenie a riadiť sa radami svojho lekára. Ten môže určiť liečbu predpísaním liekov a krémov alebo predpísaním chirurgického zákroku, napríklad vyoperovaním, alebo podviazaním hemoroidov. Uľaviť od bolesti si môžete aj sami v pohodlí svojho domova. Na zníženie opuchu by ste mali prikladať na postihnuté miesto ľad. Krátke teplé kúpele pomáhajú uvoľniť svalstvo a zároveň očistiť análny otvor od zvyškov stolice. Utieranie toaletným papierom je totiž bolestivé a ešte viac dráždi postihnuté miesto.

Ako predísť vzniku hemoroidov

Ak chcete predísť vzniku hemoroidov, alebo ich návratu, mali by ste sa vyhýbať namáhavej stolici. Dajte si načas, nikam sa neponáhľajte. Zmeňte svoje stravovacie návyky. Jedzte viac strukovín, ovocia, zeleniny a vlákniny. Vytvorte si pravidelný režim na vykonávanie potreby. Vyhýbajte sa namáhavým prácam a dvíhaniu ťažkých predmetov. Vypustite zo svojej stravy korenisté jedlá, ktoré spôsobujú podráždenie análneho otvoru. Vyhnete sa tak nepríjemnej bolesti a trápeniu.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

NDhlM