KLIENTOM GARANTUJEME

 • Produkt FINE6 ® držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


ZÁKAZNÍCKY SERVIS

KONTAKT


 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Telefonický kontakt:
Tel: 052/ 381 11 23
Mobil:0949 752 403
(pon - pia: 9:00 - 17:00)

Internetový obchod hemoroidy-hemeroidy.sk prevádzkuje:

Bystrík  Živický
Hlavné námestie 98
06001 Kežmarok
IČO:43165435, DIČ:1076459769

Obchodní zástupcovia:

Ing. Peter Majský
Tel: 052/ 381 11 23
mobil: 0903 867 654
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Telefonické objednávky


 

Telefonické objednávky:

Pokiaľ  Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje objednanie prostredníctvom nášho internetového obchodu, môžete si objednať tovar aj telefonicky: Pondelok až Piatok od 09:00-17:00 na telefónnom čísle: 0949 752 403, kde Vám naši pracovníci ochotne poradia a informujú Vás o čase doručenia.

Objednávka mailom alebo SMS:

Objednávať môžete aj mailom na info@hemoroidy-hemeroidy.sk, alebo zaslať SMS na telefónne číslo 0949 752 403. Nezabudnite uviesť Vaše meno, adresu (ulica a číslo domu, mesto a PSČ), telefónne číslo, presný názov tovaru a počet kusov. Obratom Vás budeme informovať o prijatí objednávky.

 

 

Informácie o stave balíka


 

Čas odoslania:

O odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať emailom,  zasielame denne o 10:00-14:00.

Po objednaní zásielku očakávajte približne o 2-4 pracovné dni. Keď Vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu a SMS o odoslaní, kontaktujte nás.

Informácie o stave balíka získate na telefónnom čísle 0949 752 403 (Po - Pia: 09:00 - 17:00 hod.) alebo píšte nonstop na info@hemoroidy-hemeroidy.sk (uveďte Vaše meno a číslo objednávky)

Spôsob dopravy:

Slovenská pošta:
Doba dodania približne 2-4 pracovné dni.
(Vaša zásielka bude odoslaná Slovenskou poštou prvou triedou. To znamená, že Vám poštárka doručí balík na adresu Vášho bydliska, keď Vás nezastihne doma nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky, s ktorým si potom balík vyzdvihnete na Vašej pošte.)

Ako postupovať ak Vám balík neprišiel do 4 pracovných dní?

My odosielame všetko ihneď. Chyba nastala jedine na Vašej pošte. Často sa stáva, že pošta nedoručí do Vašej schránky žltú oznámenku o uložení balíka a neinformuje Vás, že ste dostali balík. Váš balík potom čaká na pošte a Vy o tom neviete.
V takomto prípade si skontrolujte Vašu emailovú schránku, alebo prijaté SMS správy. Pri odoslaní Vášho balíka sme Vám poslali emailom a SMS správou aj podacie číslo balíka. S týmto podacím číslom zájdite na Vašu poštu. Na základe neho Vám balík na pošte vydajú, aj bez žltej oznámenky.

 

 

Reklamácie


 

Reklamácie sú vybavované:

Reklamovať sa môže len tovar zakúpený u predávajúceho.
Pre uplatnenie reklamácie tovaru je kupujúci povinný spolu s chybným tovarom zaslať na fakturačnú adresu predávajúceho aj podpísanú žiadosť o reklamáciu, v ktorej uvedie popis závady. Pre uznanie reklamácie je nutné zaslať aj  kópiu daňového dokladu, na základe ktorého bol tovar nadobudnutý.
Reklamovaný tovar musí byť kompletný.
Vyriešenie reklamácie v záručnej dobe je bezplatné.
Reklamácia je vyriešená do 30 dní od prevzatia reklamovaného tovaru predávajúcim.
Záručná doba na tovar zaniká v prípadoch, že k chybe došlo nesprávnym zaobchádzaním s výrobkom, mechanickým poškodením, nesprávnym skladovaním, alebo neoprávneným zásahom do výrobku. Zo záruky sú tiež vyňaté chyby výrobku spôsobené živelnou pohromou.
Na predávaný tovar poskytujeme záruku 24 mesiacov okrem spotrebného materiálu.

 

 

Stornovanie a neprevzatie


 

Prosím poriadne si skontrolujte objednávku pred tým, ako ju odošlete. Po odoslaní sa už nedá meniť, dopĺňať, ani stornovať.

Objednávku môžete samozrejme do 7 dní podľa zákona vrátiť, ale musíte ju najprv prevziať.
Informácie ohľadom stornovania a neprevzatia objednávky:

Kvôli veľkému množstvu falošných objednávok sú všetky IP adresy monitorované našim špeciálnym systémom a kedykoľvek právne použiteľné pre spoločnosť Deredes s.r.o. (www.uhrazeno.cz), všetky neprevzaté a neuhradené pohľadávky budú vymáhané touto spoločnosťou.

Každá potvrdená objednávka je zo strany zákazníka záväzná podľa našich obchodných podmienok (OZ §544-545, zákon č. 40/1964 Zb.). Pokiaľ nebude objednávka, ktorá je zaslaná zákazníkovi na dobierku prevzatá, alebo bude vrátená z dôvodu, ktorý zavinil zákazník, bude v každom prípade požadované uhradenie vzniknutých nákladov na odoslanie tovaru a manipulačný poplatok vo výške 8 €. Táto suma bude vymáhaná hore uvedenou spoločnosťou.

Odoslaním objednávky súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy:

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 7 pracovných dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu v súlade s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji“).

Odstúpenie od zmluvy musí kupujúci urobiť písomnou formou vo forme emailu, ktorý zašle na info@hemoroidy-hemeroidy.sk.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy podľa prechádzajúceho bodu musí obsahovať identifikáciu kupujúceho, číslo a dátum objednávky, presnú špecifikáciu tovaru, spôsob, akým má predávajúci vrátiť už prijaté plnenie najmä číslo účtu a/alebo poštovú adresu. Zároveň s odstúpením od kúpnej zmluvy je povinný doručiť predávajúcemu tovar spolu s príslušenstvom vrátane dokumentácie, návodu, záručného listu, dokladu o zaplatení a pod. a v originálnom neporušenom obale vo forme poistenej zásielky.

V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý nie je použitý, nachádza sa v originálne zapečatenom pôvodnom obale a nie je poškodený alebo neúplný, vráti predávajúci kupujúcemu už zaplatenú kúpnu cenu za tovar uvedenú v záväznom akceptovaní objednávky (bez sumy za dopravu) v lehote 15 pracovných dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy a doručenia tovaru predávajúcemu bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určený kupujúcim.

 

 

Cenník doručenia


 

Ceny doručenia bez rozdielu vzdialenosti pre Slovenskú republiku platné od 1.6.2013

Slovenská pošta

Pri nákupe na 50 eur. poštovné zadarmo.

Prvá trieda cena 1,40 € (dodanie maximalne 2-4 pracovné dni)

 

 

Platby


 

Platba pri prevzatí - Dobierka
Objednávku zaplatíte pri prevzatí na pošte v hotovosti.

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny spôsobu platby.
Predávajúci garantuje dodanie tovaru za cenu, ktorá bola uvedená v internetovom obchode v čase objednania tovaru.

 

 

Obchodné podmienky


 

Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávky cez internetovú stránku www.hemoroidy-hemeroidy.sk, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a firmou FINE6 s.r.o., Hlavné námestie 98, 06001 Kežmarok.

Prevádzkovateľ sa zaväzuje:
- dodať správny druh a množstvo tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok platných v deň odoslania elektronickej objednávky
- dodať tovar vyhovujúci normám, predpisom a nariadeniam platným na území EU

Kupujúci sa zaväzuje:
- objednaný tovar riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalu a v prípade akýchkoľvek závad tieto bezodkladne oznámiť prepravcovi
- zaplatiť do 7 dní za tovar kúpnu cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky, v opačnom prípade bude jeho objednávka zrušená.

Kupujúci je oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14.  pracovných dní od uzatvorenia zmluvy písomným oznámením na e-mailovú adresu. Do 14 dni je možné zásielku vrátiť bez udania dôvodu, avšak poštovné, či už pri kúpe alebo platené spätne, nehradíme. Avšak tovar musí byť v originálnom balení a nesmie byť použitý. O akceptovaní odstúpenia od zmluvy bude kupujúci vyrozumený e-mailom do 24 hodín od obdržania odstúpenia. Ak tento e-mail kupujúci neobdrží do tejto stanovenej doby, je jeho právom a povinnosťou telefonicky alebo e-mailom si tieto informácie vyžiadať.

V prípade vrátenia tovaru, tovar nesmie byť vrátený na dobierku. Po prezretí vráteného tovaru, sumu vraciame späť na bankový účet. Tovar nesmie byť používaný akýmkoľvek spôsobom.

Platové a dodacie podmienky

Za každý objednaný produkt sa platí úhradou vopred (bankovým prevodom, vkladom na účet...), na dobierku, alebo osobným odberom. Dodanie do 2 dní nie je záväzné. Pri nepredvídateľných situáciách ako napríklad strata zásielky poštou, nedodržanie termínu dodania tovaru dodávateľom a pod., sa dodacia doba predlžuje na neurčito. Kupujúcemu bude tovar nahradený alebo po vyžiadaní mu budú vrátené peniaze.

Fima FINE6 s.r.o. si vyhradzuje právo bez udania dôvodou zrušiť objednávku a vrátiť platbu v plnej výške späť na účet kupujúceho. Ak bola kupujúcemu zaslná iba časť objednávky, predavajúci za nedodaný tovar vráti peniaze na účet kupujúceho. Ak kupujúci odmietne čiastočne odoslanú zásielku má právo vrátiť ju a požiadať o vrátenie platby. 

Reklamačné podmienky

V prípade poškodeného, resp. samopoškodeného tovaru, alebo omylom poslaného iného druhu tovaru nás prosím do 7 dní od vzniku reklamačného prípadu kontaktujte e-mailom, kde napíšte prosím:

1) Opíšte nám o aký problém ide, resp. stručný popis poškodenia.
2) Záručný list – v tomto prípade je záručným listom samotná faktúra tovaru. Stačí zaslanie kópie. 
3) Vaše meno a tel. číslo.

V najbližšej možnej dobe Vás budeme kontaktovať. 
Pokiaľ zákazník nesplní všetky vyššie uvedené požiadavky, predávajúci nie je povinný dodržať zákonnú reklamačnú dobu 30 dní.


Vaša reklamácia bude v priebehu 30-tich dní vybavená. Po vybavení reklamácie Vám tovar zašleme na Vami zadanú adresu, dopravu hradíme my.

Poštovné pri vrátení tovaru v max. hodnote 40,00 EUR  nehradíme.

Reklamácie sa nevzťahujú na: poškodenie Vami neodborným zásahom


Tovar si chráňte pred vplyvmi, ktoré by ho mohli poškodiť. A to pred vplyvmi rôznych prírodných živlov či neodborným použitím.

FINE6 s.r.o., Hlavné námestie 98, 06001 Kežmarok

 

 

 

KLIENTOM GARANTUJEME

 • Prípravok Fine6 Vám poskytne nielen okamžitú úľavu, ale Vás pri pravidelnom používaní hemoroidov zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 23,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 3 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 40 €, inak iba 1,40 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Bystrík Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.


NzIwZjh