KLIENTOM GARANTUJEME

 • Prípravok Fine6 Vám poskytne nielen okamžitú úľavu, ale Vás pri pravidelnom používaní hemoroidov zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 22,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

10 rokov na trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 

TOP PRODUKT


Hemoroidy lieky

Lieky na hemoroidy

Hemoroidy sú nepríjemné ochorenie, ktoré je v niektorých prípadoch veľmi bolestivé. Ak sa chcete vyhnúť chirurgickému zákroku, potom je najvhodnejšou metódou liečby hemoroidov použitie liekov, kvapiek, mastí, krémov a čapíkov. Táto metóda pomáha uľaviť od všetkých príznakov hemoroidov, či už je to bolesť, nepríjemné svrbenie, krvácanie, opuch alebo zápal.

Výživové doplnky a lieky, ktoré obsahujú vlákninu a živé baktérie, pomáhajú k ľahšiemu vyprázdňovaniu hrubého čreva a k zjemneniu stolice. Stolica nedráždi hemoroidy a dochádza k zníženiu opuchu v oblasti konečníka.

Bylinné výťažky z liečivých rastlín, obsiahnuté v týchto prípravkoch proti hemoroidom, znižujú zápal, odstraňujú opuch, uľavujú od bolesti a zmierňujú nepríjemné svrbenie. Ich použitie sa odporúča aj pri akútnych a chronických zápaloch hrubého čreva a problémoch s hemoroidmi. Jednotlivé zložky pomáhajú k posilneniu a obnove pružnosti cievnych stien, podporujú tok krvi, majú chladivý, antibakteriálny a protizápalový účinok.

Lieky a výživové doplnky,

ktoré pomáhajú pri liečbe hemoroidov, by sa mali užívať približne tridsať minút pred jedlom. Dávkovanie liekov je vždy určené v príbalovom letáku spolu s informáciami o nepriaznivých účinkoch.

Rektálne maste, gély a krémy proti hemoroidom je nutné opatrne nanášať niekoľkokrát denne na umytý a osušený konečník. Niektoré maste je možné použiť aj na vnútorné hemoroidy. Balenie v takomto prípade obsahuje aj aplikátor, ktorým je možné naniesť masť vo vnútri konečníka.

Pred použitím liekov, mastí, krémov, čapíkov a výživových doplnkov sa poraďte so svojim lekárom. Mnohé prípravky sú vhodné aj pre tehotné ženy, pretože nie sú škodlivé a nemajú nepriaznivé účinky na nenarodené deti a ani narodené deti v období dojčenia.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Podsedák - kruh s otvorom. Vankúš na hemoroidy 35 cmempty
JVankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 14,50 €

YzI1MG