KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Laser na hemoroidy

Hemoroidy laser

Hemoroidy sú nepríjemným a niekedy aj bolestivým ochorením, a ich liečba je zdĺhavá. Určité typy liečby hemoroidov a ich prevencia síce utišujú bolesť a utlmujú príznaky, ale hemoroidy neodstránia. Niektoré operatívne zákroky sú nielen bolestivé, ale aj doba hojenia trvá dlhšie.

Jednoduchý, rýchlo sa hojaci a zároveň bezbolestný operatívny zákrok je odstránenie hemoroidov laserom. Jedná sa o najmodernejšiu technológiu liečenia hemoroidov. Laserová liečba je jednodňový chirurgický zákrok na špecializovaných pracoviskách, ktoré sú vybavené príslušnou technikou a vyškoleným personálom. V ten istý deň, ako prebehne operácia, budete aj doma. Pacientom tak odbudne stres spojený s hospitalizáciou a liečba hemoroidov laserom šetrí aj drahocenný čas. Odstránenie hemoroidov trvá približne tridsať minút, niekedy až hodinu. Doba, za ktorú sú hemoroidy odstránené laserom, závisí od veľkosti hemoroidov a ich štádia.

Pacientom je pri tomto chirurgickom zákroku podávaná lokálna anestézia a odstránenie hemoroidov laserom je tak úplne bezbolestné. Všetky hemoroidy sú odstránené laserovou liečbou naraz a nie sú potrebné žiadne ďalšie opakované chirurgické zásahy. Krvácanie pri tomto ambulantnom zákroku je minimálne. Rovnako aj vznik opuchov.

Laserový lúč,

ktorý sa používa pri odstránení hemoroidov laserom, je tenký a nepoškodzuje tkanivo v okolí miest postihnutých hemoroidmi. Laserová liečba odstraňuje hemoroidy natrvalo a doba hojenia je krátka. Pacienti sú do týždňa schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky bežné činnosti.

Tento chirurgický zákrok nie je hradený poisťovňou. Lekári však uzatvárajú zmluvy s finančnými spoločnosťami a odstránenie hemoroidov laserom môžete zaplatiť aj na splátky. Prípadne aj kombináciou platby v hotovosti a splátkami.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Podsedák - kruh s otvorom. Vankúš na hemoroidy 35 cmempty
JVankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 14,50 €

MGE1MDNhY