KLIENTOM GARANTUJEME

 • Prípravok Fine6 Vám poskytne nielen okamžitú úľavu, ale Vás pri pravidelnom používaní hemoroidov zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 22,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 40 €, inak 1,40 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.


FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

10 rokov na trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 1,40 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 

TOP PRODUKT


Dub proti hemoroidom

DUB LETNÝ, DUB ZIMNÝ PROTI HEMOROIDOM

Dub letný je stredne vysoký stom, listy perovito laločnaté, samičie po 2-5 v pazuchách listov, samčie vo visiacich riedkych jahňatách. Plody sú žalude na dlhých stopkách. Druh vytvárajúci prirodzené lesné zárasty - dubiny lužných lesov a nížin na sprašovom podklade.

Dub zimný ma vajcovitú korunu, listy na stopkách dlhých 1-2 cm, samičie jahňady po 2-7 na krátkych stopkách, alebo sediacena koncoch konárov a samčie dlhé 3-5cm. Žalude sú krátkostopkaté až sediace. druh pôvodný len v podhorských oblastiach. Rastie v nižších polohách až do podhorských stupňov na mierne kyslých skalnatých pôdach, kde vytvára spolu s predchádzajúcim miešané dubiny.

Okrem týchto domácich druhov dubov rastú u nás a pestujú sa rozmanité cudzozemské druhy.
Vedecký názov duba pochádza z latinského quercus, čo sa niekedy odvodzuje z keltského quer - krásny a cuez- strom. druhové meno robur- sila, získal vzhľadom na drevo, kým iné druhy zasa podľa ďalších významných vlastností.
Duby si odjakživa vysoko cenili všetky národy ako symbol sily a krásy lesa. Dubové listy a žalude sa často uplatňovali v znaku lesníkov a poľovníkov. Staroveké národy dub zasväcovali svojmu najvyššiemu bohu. Podľa šumu starého duba sa veštilo v gréckej dodonskej veštiarni a starovekí básnici Ovídius a Vergílius uvádzali žalude ako prvú potravu človeka.

Duby mali vždy dobré meno aj v liečiteľstve. Od staroveku až dodnes sú známe dubové kúpele. Oficiálnu drogu ČsL4 tvorí kôra - Cortex quercus, zberá z asi 10- ročných konárov, alebo kmeňov a to pri rúbani, alebo presvetľovaní porastov. Zber sa robí zjari (marec-apríl). Odlupuje sa iba malá, lesklá, tzv. zrkadlová kôra bez zvyškov dreva, hrubá asi 3-6 mm (zoschne asi na 3 mm). Kmeň, alebo konár smie byť maximálne hrubý 15 com. Materiál sa môže sušiť na slnku, alebo umelým teplom. Pomer zosušenia je asi 2 : 1. Homeopatický liekopis uvádza ako oficiálnu čerstvú kôru mladých konárov. Kôra má po navlhčení zapáchať trieslom - chuť má slabo horkastú a silne zvieravú.

Dubová kôra ako tzv. čistá trieslovinová droga slúži v technickej praxi na spracúvanie koží, v liečiteľstve ako adstringentný prostriedok: antidiaroikum, antiseptikum a anti hemoragikum. Upotrebúva sa predovšetkým zvonka vo forme odvarov (lyžica kôry na pohár vody, variť na miernom ohni 5 minút), na kúpele (omrzliny, opuchy) a na hemoroidy.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® - Extra silný prípravokempty
    Hemoroidy-hemer Vám ponúka     Fine6 ® je kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, určený všetkým, ktorí majú problémy s hemoroidmi a podráždenou pokožkou v oblasti konečníka. Ak Vás trápi

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,50 €


FYTOPHARMA HEMORAL® - vlhčené obrúsky na hemoroidy 20 ks.empty
Jednotlivo balené vlhčené hygienické obrúsky s obsahom špeciálnych rastlinných olejov a extraktov jemne ošetrujú podráždenú pokožku, napomáhajú spevňovaniu cievnych stien. Použitie: miesto toaletného

Cena 4,60 €


Podsedák - kruh s otvorom. Vankúš na hemoroidy 35 cmempty
JVankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 14,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €


FYTOPHARMA HEMORAL® - byl. kúpeľ na hemoroidy 50 g.empty
Kúpeľ z bylinnej zmesi priaznivo pôsobí pri ošetrovaní hemoroidov, má sťahujúci a protizápalový účinok, napomáha hojeniu.

Cena 1,70 €

ZDc2ZTgz