KLIENTOM GARANTUJEME

 • Produkt FINE6 ® držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Domáce liečenie hemoroidov

 

Hemoroidy Liečenie doma

Väčšinu príznakov hemoroidov je možné vyliečiť jednoduchými krokmi, ktoré môžete vykonávať aj v pohodlí domova.

Liečba hemoroidov doma začína zmenou jedálnička a diétou.

 • Strava by mala obsahovať viac vlákniny, ktorá podporuje dobré trávenie a mení stolicu na kašu. Jemná stolica nedráždi hemoroidy. Znižuje sa opuch a zápal, hemoroidy prestávajú krvácať a bolesť a nepríjemné svrbenie ustáva. Najvyšší obsah vlákniny má čerstvé ovocie, brokolica, hrášok, fazuľa, ovos a celozrnné potraviny.
 • Ak vás príroda zavolá, dajte si načas. Neodkladajte stolicu na neskôr, pretože môže dôjsť k zápche a k väčšiemu podráždeniu hemoroidov. Na toalete sa nemusíte ponáhľať. Vyhnite sa tvorbe tlaku, ktorý by podráždil hemoroidy a zväčšil opuch. Po vykonaní potreby dobre očistite análny otvor. Nepoužívajte suchý uterák alebo drsný toaletný papier. Najvhodnejšie je použitie vlhčených utierok, ktoré očistia a zároveň nedráždia postihnutú oblasť hemoroidmi.

 

Zbaviť sa hemoroidov

Ak sa chcete zbaviť hemoroidov, musíte začať cvičiť. Zvýšením pohybu podporujete tvorbu svalovej hmoty v oblasti brušnej dutiny a aj dobrý metabolizmus. Sedenie je bolestivé a účinná je už aj tridsaťminútová rezká chôdza. Vyhýbajte sa však cvičeniu, ktoré vyžaduje extrémnu námahu v oblasti brucha alebo sedenie. Nedvíhajte ťažké činky a zabudnite na bicyklovanie.

Teplá voda uvoľňuje telo, preto ak chcete uľaviť od bolesti hemoroidov, odporúčame dvadsaťminútové sedenie v teplej vode. Liečba hemoroidov je účinná, ak takéto sedenie opakujete niekoľkokrát denne, najmä po vyprázdnení hrubého čreva. Vlhké miesta potom dobre osušte. Vyhýbajte sa drsnému utieraniu. Namiesto uteráku, alebo toaletného papiera môžete použiť sušič na vlasy.

Keďže niektoré druhy hemoroidov sú bolestivé a sedenie je veľmi nepríjemné, pre väčšie pohodlie a úľavu od bolesti a dráždenia by ste mali na sedenie používať mäkký a vzdušný vankúš, prípadne vankúš s dierou uprostred.

Domáca liečba hemoroidov

Domácu liečbu hemoroidov je vhodné kombinovať aj s použitím krémov a čapíkov, ktoré uľavujú od bolesti a znižujú zápaly a opuchy. Pomôžu aj univerzálne lieky od bolesti.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

ZTcwMjJm