KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Cvičenie a hemoroidy


Cvičenie pre krvácajúce hemoroidy

Hemoroidy sú fyzicky nepríjemné je o nich často nepríjemné hovoriť.  Podľa štúdií približne polovica dospelých ľudí  do 50 rokov má problém s hemoroidmi. Cvičenie spojené s hemoroidmi  je sporné, pretože cviky môžu spôsobovať  a môžu zhoršovať už existujúce hemoroidy.

O hemoroidoch

Hemoroidy tiež známe ako zlatá žila, sú opuchnuté žily v konečníku a okolo konečníka. Existujú dva typy hemoroidov: vnútorné  vonkajšie. Vnútorne sú vo vnútri konečník a zriedkavo spôsobujú ťažkosti. V niektorých prípadoch môže dlhodobé sedenie na záchode vytlačiť hemoroidy cez konečník. Vonkajšie hemoroidy sú okolo konečníka pod kožou. Môžu svrbieť, alebo aj krvácať.

Príznaky hemoroidov

Príznaky zahŕňajú bolesť, opuchy, svrbenie a podráždenie okolo análneho otvoru. Môžete si všimnúť únik stolice, alebo malé množstva jasno červenej krvi. Stáva sa to pri pohybe čriev ktoré spôsobujú tlak na žily. Tehotenstvo, dlhodobé sedenie, obezita, chronická hnačka, zápcha, sedenie počas stolice sú časté príčiny zvýšeného tlaku na  konečník a tým rizikom vzniku hemoroidov. Hemoroidy môžu byť dedičné.

Význam cvičenia

Pravidelné cvičenie môže zmierniť niektoré príčiny hemoroidov. Mierne aeróbne cvičenie,  ako svižná chôdza v priemere 20 ž 30 minút denne môže povzbudzovať  funkcie čriev. Cvičenie nám pomôže zhodiť kilogramy navyše, ktoré spôsobujú tlak na konečník. Ale pozor intenzívne cvičenie môže viest k zhoršeniu už existujúcich hemoroidov. Ak máte krvácajúce hemoroidy vyvarujte sa namáhavým cvikom - činnostiam ako vzpieranie, pretože to môže zvýšiť krvácanie. Cvičenie Joga je najlepšie  pre krvácajúce hemoroidy.

Prevencia proti hemoroidom

Okrem pravidelného cvičenia, môžete podniknúť niekoľko ďalších krokov aby ste zabránili vzniku hemoroidov, najme ak viete, že vo vašej rodine ich už niekto mal. Jedzte potraviny s vysokým obsahom vlákniny a pite veľa vody, aby vaša stolica bola meká. Choďte na záchod hneď ako máte pocit nutkania. Vyhýbajte sa dlhodobému sedeniu.

Upozornenie

Nepredpokladajte, že príčinou krvácaní počas stolice sú hemoroidy. Krvácanie z konečník môže byť gastrointestinálne krvácanie, alebo rakovina konečníka a hrubého čreva. Ak je vaše krvácanie z konečníka bolestivé, nadmerné, nezlepší sa domácim ošetrením navštívte svojho lekára čo najskôr

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

YmVmYTkw