KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Vnútorné hemoroidy

Hemoroidy vnútorne

Vnútorné hemoroidy sa vyskytujú vo vnútri konečníka. Tento typ hemoroidov je bezbolestný a prejavuje sa krvácaním pri stolici, ktoré je spôsobené rozšírením ciev v konečníku pri namáhavej stolici. Vnútorné hemoroidy sa vyskytujú aj u ľudí, ktorí dvíhajú ťažké predmety, trpia chronickým kašľom, kýchaním, zápchou alebo hnačkou. Hemoroidmi trpia aj tehotné ženy, a to najmä pred pôrodom. Niektoré vnútorné hemoroidy sa môžu nachádzať na okraji análneho otvoru a stať sa viditeľnými. Aby sa predišlo väčšiemu podráždeniu a bolesti, je nutné ich zatlačiť prstom späť do análneho otvoru.

Okrem krvácania môže dochádzať aj k výtoku hnisu, alebo podráždeniu análneho otvoru. Pri nadmernom krvácaní môže dôjsť k anémii, teda chudokrvnosti. Prejavuje sa zvýšenou únavou, bledosťou pokožky, nechutenstvom, dýchavičnosťou a zvýšeným búšením srdca.

Príznaky hemoroidov

Pri prejave prvých príznakov hemoroidov je potrebné navštíviť svojho lekára. Ten určí liečbu predpísaním liekov a krémov, ktoré utišujú príznaky ako napríklad svrbenie, pálenie alebo bolesť. Lekár môže určiť aj chirurgické odstránenie alebo podviazanie hemoroidov.

Liečba hemoroidov

Tieto liečby je však nutné kombinovať s konzervatívnou liečbou. Prvým krokom pri liečbe a predchádzaní návratu hemoroidov je zmena svojho denného režimu. Začnite pravidelnou stolicou, napríklad každé ráno. Predchádzate tým zápche a telo si navykne na pravidelný časový interval. Zmeňte svoje stravovacie návyky. Pre zlepšenie konzistencie stolice je nutné jesť viac vlákniny, strukovín, ovocia a zeleniny. Vyhýbajte sa pálivým a korenistým jedlám. Teplé sedavé kúpele nielen očisťujú oblasť análneho otvoru, ale pomáhajú uvoľniť aj brušné svalstvo. Začnite viac cvičiť. Doprajte si dlhé alebo rýchle prechádzky, žiadne sedavé alebo namáhavé cviky.

Zmena denného režimu prinesie úľavu od nepríjemných príznakov hemoroidov a pomôže predísť ich návratu.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

Y2IxZTdiZj