KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Rumanček proti hemoroidom

RUMANČEK KAMILKOVÝ PROTI HEMOROIDOM

Ľudovo harmanček. Jednoročná bylina vysoká 10-40 cm, listy striedavé, dva až tri krát perovito strihané na čiarkovité segmenty. Rozkonárené byle nesú koncové dlhostopkaté úbory s lysým kužeľovitým a dutým kvetným lôžkom. Žlté rúrkovité kvety terča sú obojpohlavné, biele jazykovité kvety sú samičie. Rastie na zle obrábaných poliach, medziach, úhoroch,  rumoviskách a pri komunikáciách. Často prechádza aj na slané lúky a pasienky.

Rumanček je jednou z najstarších liečivých rastlín. Pravda, jeho obľuba nebola vždy taká ako dnes. V antických dobách mu veľmi konkuroval rebríčkovec spanilý, ktorý je na juhu hojnejší a krajšie vonia (má však slabšie a trochu iné liečivé vlastnosti).
Rodové meno chamomilla je asi z gréckeho chamai - nízky, pri zemi a melo - jablko (pre pach), súhrne teda voňavá rastlina nízkeho vzrastu.

Zbiera sa v máji - júni až októbri a to celé, so stopkou dlhou do 2 cm. Najbežnejší je ručný zber, ale možno použiť aj špeciálne hrebene, alebo stroje. Materiál je nesmierne háklivý, veľmi ľahko sa zaparuje a drobí. Pri zbere by sa vôbec nemal stláčať, môže sa navrstvovať maximálne do výšky 10 cm. So sušením sa musí začať do 2 h po zbere. Inak treba materiál presýpať, aby sa prevzdušnil. Sušenie trvá asi 10-14 dní.

Podstatnú časť účinku rumančeka podmieňuje obsah silice. Silica obsahuje proazulénové látky, z ktorých pri destilácii vznikajú azulény. Uvedené látky majú protizápalové účinky.
Rumanček ja vynikajúcim domácim prostriedkom s protizápalovým pôsobením na kožu i sliznice, proti nadúvaniu i kŕčom, uplatňuje sa v detskej praxi, pri tzv. ženských ťažkostiach, tiež zvonka na rany, popáleniny (vo forme obkladov, kloktadiel, výplachov a pod.).

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

ZmYxMWE2