KLIENTOM GARANTUJEME

 • Prípravok Fine6 Vám poskytne nielen okamžitú úľavu, ale Vás pri pravidelnom používaní hemoroidov zbaví
 • Produkt FINE6 určený na hemoroidy držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 22,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

10 rokov na trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 

TOP PRODUKT


O PRODUKTE

 

 


Hemoroidy-hemeroidy.sk

Vám ponúka
Hemoroidom STOP

 


Fine6

 

Fine6 ® je kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, určený všetkým, ktorí majú problémy s hemoroidmi a podráždenou pokožkou v oblasti konečníka. Ak Vás trápi tento zdravotný problém, neutíchajúca bolesť a neznesiteľné svrbenie, siahnite po prípravku Fine6, ktorý rýchlo pomôže vyriešiť Vaše problémy s hemoroidmi.

Prečo práve Fine6 ® ? Prípravok je vyrobený na prírodnej báze ktorá obsahuje unikátnu kombináciu liečivých látok s dôrazom na hojivé, upokojujúce a regeneračné účinky liečivých bylín a pagaštanu konského. Všetky zložky prípravku patria k dlhodobo prevereným účinkom pôsobiacim proti hemoroidom a obnovení pružnosti pokožky v oblasti konečníka.

Prípravok uľaví rýchlo od bolesti, svrbenia a pravidelným používaním dôjde k úplnému odstráneniu hemoroidov. Navyše pokiaľ by ste s prípravkom neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť bezplatného odskúšania. Ak vrátite celú dodanú zásielku Fine6 zníženú len o polovicu spotreby jednej fľaštičky, bez problémov Vám uhradíme všetky Vami vynaložené náklady.

Vážení návštevníci, na konci článku nájdete každý deň nové recenzie od zákazníkov, ktorí majú s produktom Fine6® reálne skúsenosti.

Spolupracujeme s distribučnými spoločnosťami PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s., Unipharma - 1. slovenská lekárnická a.s., PHARMOS, a.s. veľkodistribútor liečiv, UNIMED spol. s.r.o.. Nachádzame sa v PharmINFO® Systéme Centrálneho Zalistovania produktov v databáze PharmINFO ADC ČÍSELNÍK®. Najnovšia spolupráca od 20.09.2016 s veľkodistribučnou spoločnosťou MED-ART spol. s.r.o..

 

Fine6 ® prináša rýchlu úľavu od bolesti, zmierňuje zápal, zbavuje opuchov a svrbenia.

 

 

 • úľava prichádza ihneď po aplikácii prípravku
 • rýchly nástup účinku už po niekoľkých dňoch
 • s 85-90% účinnosťou u pacientov trpiacich hemoroidmi
 • uľahčuje bolestivé vyprázdňovanie
 • 25 rokov na európskom trhu
 • s garanciou vrátenia Vaších peňazí v prípade nespokojnosti

 

Popis prípravku

Prípravok Fine6 je výnimočný vďaka svojej kombinácii hojivých zložiek a schopnosti dostať sa do hĺbky postihnutých tkanív, kam sa iné prípravky nedostanú. Účinok sa prejaví už po niekoľkých dňoch aplikácie roztoku na postihnuté miesto. Znižuje zápal, pôsobí upokojujúco, zmierňuje bolesť ktorá je najhorším príznakom hemoroidov. Pri pravidelnej aplikácii roztoku sa účinnosť prejaví u 85-90% pacientov, prípravok je účinný aj pri pokročilých štádiách hemoroidov.

Jedinečná kombinácia prírodných látok obsahuje vysoko účinný pagaštan konský dôležitý pre svoje regeneračné účinky a sťahujúce účinky, pomáha posilňovať cievnu stenu. Ďalšou zložkou je štandardizovaný extrakt z rumančeka kamilkového ľudovo známy ako harmanček, ktorý má hydratačný a chladivý účinok a pôsobí proti zápalu. Prietok krvi ovplyvňujú hojivé bylinné výťažky obsiahnuté v prípravku Fine6. Prírodné oleje zmierňujú nepríjemné svrbenie, pôsobia upokojujúco na podráždenú oblasť konečníka a uľahčujú od bolesti pri stolici.

Prípravok Fine6 si môžete osobne vyzdvihnúť v našej kancelárii, alebo si ho nechať poslať priamo domov. Dodanie do 48 hodín kdekoľvek na Slovensku.

 

Ak chcete kúpiť FINE6 ® stačí kliknúť

Zloženie

 • Zloženie: azulene, linalool, parfum, isopropyl miristate, hydrolyzed chestnut extract, ethyl formate, geraniol, citral, menthol, aquaalpha-isomethyl ionone, ethyl acetate, citronellol, eugenol, paraffinum liquidum, d-limonene, alcohol denat. 60%, coumarin, benzyl benzoate,  cinnamal, hydroxycitronellal.
 • Ako používať: 1-2x denne naneste primerané množstvo prípravku na postihnuté miesto v okolí konečníka a jemne vymasírujte. Fine6 ® má príjemný chladivý účinok, pri aplikácii je k pokožke veľmi šetrný, nemastí ju ani nedráždi. Prípravok zmäkčuje drsnú pokožku, zjemňuje suchú a popraskanú kožu.
 • Balenie: 50 ml
 • Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie. Chráňte pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Odporúčaná teplota skladovania je 15-25 ° C.
 • O produkte: FINE6 ® sa informujte cez e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk, jednotlivé protokoly a testy výrobku Tu.
 • Objednávky: na tel.čísle 0949 752 403.

 


 

Recenzie od našich zákazníkov... ĎAKUJEME.

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

Hemoroidy skutočne pomoholHemoroidy riešenie odporúčam

 


 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 


 

Hemoroidy liečbaHemoroidy liečenie

 


 

HemoroidyZlatá Žila

 


 

 


 

Hemoroidy FINE6Hemoroidy Recenzia

 


 

FINE6 HemeroidyHemoroidy FINE6

 

 

 


 

Stop hemeroidomZlatá žila liečba

 

 


 

Zlatá žilaHemoroidy

 

 


 

Stop hemeroidomLiečba hemeroidov

 

 


 

Hemoroidy- hemeroidy-zlata-zilaStop hemoroidom

 

 


 

Liečba zlatej žilyHemoroidy obrázok

 

 


 

Hemoroidy obrázok 3Hemoroidy obrázok 4

 

 


 

Hemoroidy obrázok 5Hemoroidy obrázok 6

 

 


 

Hemoroidy obrázok 7Hemoroidy obrázok 8

 

 


 

 

 

Hemoroidy obrázok 9 Hemoroidy obrázok 10

Hemoroidy obrázok 11Hemoroidy obrázok 12

Hemoroidy obrázok 13Hemoroidy obrázok 15

Hemoroidy obrázok 16Hemoroidy obrázok 17

Hemoroidy obrázok 18Hemoroidy obrázok 19

Hemoroidy Fine6Fine6 hemoroidy

 

Hemeroidy liečbaHemeroidy liečba

 


 

Hemoroidy-hemeroidyHemeroidy

 


Zlatá žila liečbaLiečenie zlatá žila

 


 

Stop hemoroidomHemoroidy liečba vyliečenie

 


 

E-maily a diskusia od našich zákazníkov... ĎAKUJEME

Odporúčajú nás:  http://navod-nazdravie.blogspot.sk/2014/01/trapia-vas-hemoroidy.html

 

Ďakujem za odpovede na moje niekedy aj hlúpe otázky, ešte som si take niečo cez internet neobjednával, ale váš profesionálny prístup ma dostal. Oceňujem možnosť poradiť sa.
Ak budem opäť potrebovať pomoc, jednoznačne sa obrátim na vás!
Igor T. Trenčín19. máj. (Pred 13 dňami)

Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

tiež som mal problém s konečníkom po chemoterapii, ale nakoniec to bol len podráždený konečník. Mne pomohol olej Fine6, sú aj čipky, ale pri bolestiach to dosť vadilo. Olej je aj voľne predajný a pri pravidelnom používaní, aj preventívne, alebo pri prvých malých príznakoch robí divy. Je to moja skúsenosť a asi 5 mužov s ktorými sa rozprávam na chemoterapii.

Ja som rád, že liečim hemeroidy úspešne. Doktor by skôr preferoval operáciu, ale na to ma nedostal :). Nakoniec sme sa dohodli, že skúsim konzervatívnu liečbu : hygiena, Fine6 a kúpele z dubovej kôry. A veľa pijem. Táto liečba pokračovala až do úplného zmiznutia hemeroidu a ja po 2 mesiacoch môžem prehlásiť, že operáciu nepotrebujem. Tak ja len takto konštatujem, aby ste vedeli, že sa to dáseky1
29.04.13 11:43
??.??.117.251

Poznámka: Už som brala od Vás Fine 6,som spokojná s výsledkom,preto si obj. do zásoby v prípade potreby a pre blízkych,ak by potrebovali tento roztok. Moje zákaz.č.
Fakturační údaje:


komu: mne
Mám tieto problémy má od šestnástich rokov, nepomáhali mastičky, kúpele ani nič iné. Keď som to povedala asi pred rokom svojmu gynekológovi napísal mi fine šestku a ten pomáha na sto percent, do troch dní od nepríjemných pocitov. Nechcem tu robiť nejakú reklamu, ale mne fakt zabral. Prepláca sa celý, po novom už naň nepotrebujem recept, ale mám ho stále doma, pre istotu keď ma to chytí. Od tej doby mám problém len výnimočné, keď dlho sedím na tvrdom hlavne.

registrovaný užívateľ: m:A 24.04.13 17:31
??.??.275.188

Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

registrovaný užívateľ: p:G 27.05.13 22:26
??.??.41.87

Ja už som tu dávala odkaz na olejček, ktorý tie bule na konečníku vstrebáva a keď si to večer trochu vmastím do konečníka, ráno tam nie je skoro nič, mám dobré skúsenosti s týmto olejom, mám hemeroidy už 15 rokov a vyskúšala a zažila som si bolesti nemálo. Je to olej FINE6 registrovaný užívateľ: I:Z 19.05.13 18:50
??.??.37.233 Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

 

Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

Môžem odporučiť Fine6 používal som ho už dávno. Vzhľadom k tomu, že nebol dostupný mal som možnosť vyskúšať iné produkty a som rád, že je opäť na trhu. Ľahko sa používa a v porovnaní kvalita a cena nemá konkurenciu. Rozhodne odporúčam aj keď mate len malé problémy. Miroslav Kan
22.04.13 20:21
??.??.51.30

Mala som prvé štádium hemoroidov a podarilo sa mi ho vyliečiť vďaka lieku Fine6, poradila mi to lekárnička. Ďakujem a vrelo odporúčam. Simona KA
21.04.13 16:29
??.??.235.109

Zdravím Vás a ešte raz Vám ďakujem, dnes som od Vás dostala Fine6 a teda môžem povedať úžasná úľava ďakujem, že ste prajem veľa úspechov a pevné zdravie!

S pozdravom martina H.31. máj. (Pred 1 dňom)

komu: info Kliknite tu, ak chcete použiť akciu Odpovedať, Odpovedať všetkým alebo Poslať ďalej

Ja som sa ku doktorovi neodvážila a vôbec nie na zákrok, pomohla mi kamarátka kúpila mi fine6 v Rakúsku a po mesiaci hlásim spokojnosť, hemoroid vôbec nevidno stiahol sa úplne. Po pôrode som tri roky, nič nepomohlo tak ako táto vec. Odporúčam vyskúšať neoľutujete.Ivana5
29.04.13 17:48
??.??.45.177

FINE6 je už doma! Dakujem pekne,je super.Taktiež aj Vasa rychlosť a komunikacia je super,budem doporučovať.
S pozdravom
Martin K. 24. máj. (Pred 8 dňami)
Podrobnostkomu: info

komu: mne Nevedela som fakt či ho mám objednať, ale objednala som a tri týždne používania 1-2 denne a pomohol pomohol poriadne dúfam, že ho budete mať na sklade lebo ho odporučím ľuďom čo poznám, ďakujem veľmi pekne.  Kurucova Kosice,  objednávka číslo 466318 18. jún. (Pred 7 dňami)


komu: mneNaplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dispozícii

Dobrý deň,
zásielku som dnes dostala, ďakujem. Zvlášť Vám ďakujem za korektnosť a za rýchle vybavenie mojej objednávky. Určite Vás odporúčam každým.
s pozdravom M.

Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

Som spokojni.....ale ulavi su to je fakt ale nemam tu spravnu stravu a tak......to asi tak no a dakujem. David M. predmet:     Re: Registracne udaje Táto správa je dôležitá najmä kvôli osobám, ktoré obsahuje konverzácia

výrobok fine6 účinky ale služby lekárni nevyhovujúce, objednal som dva kusy dostal som len jeden. To sa môže stať len na Slovensku

super vec je Fine6 vrelo odporúčam, masťe z lekárni nezabrali, toto zabralo hneď na druhý deň. Úľava sa nedá opísať. Patrik 2
22.04.13 19:27
??.??.235.135 Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

Mne pomohlo - na raňajky ovsene vločky, jablka tri za deň. A perfekne mi zabral prípravok Fine6 objednala mi lekárnička. Hemoroid sa stiahol, stravu treba dodržiať vkusee Re: Hemoroidy

od Marek » 23 Apr 2013, 15:08

Výrobok fine6 som kúpil vďaka kladným recenziám a tieto recenzie môžem potvrdiť. Veľmi dobre sťahuje hemoroid do vnútra, na začiatku ma trochu pálil, ale úľava perfektná. Samozrejme kombinujem to pravidelným sprchovaním po stolici, je to ešte lepšie FEROZ
24.04.13 20:52
??.??.220.128

Rýchle, perfektné, ústretová komunikácia, jednoznačne odporúčam!
Martina N. predmet: Poďakovanie
: Táto správa je dôležitá najmä preto, že bola odoslaná priamo vám


Na internete FINE6 bez šance sa nedá objednať, v mojej lekárni ho poznajú, ale nemaju skladom (asi pretlačajú veci na ktorých maju väčší zisk). mario181
24.04.13 21:44
??.??.121.67

Dobré liečebne účinky ma Fine6, zaberá najlepšie a to som vyskúšal fakt všetko. Len by mohol byť lacnejší. Odporučil mi ho lekár. od Ivan7 2013, 19:17 Naplnenie: 2 %
Využívate 0,2 GB z 10,1 GB, ktoré máte k dis

Problém je v tom, že ten produkt Fine6 na Slovensku nekúpiš, predáva sa len v Rakúsku. Preto ho v lekárni nemajú ani na nete nie je. Keď si z Bratislavy tak nemáš ďaleko. SekyPeter
28.04.13 14:01
??.??.117.251

Ja som sa ku doktorovi neodvážila a vôbec nie na zákrok, pomohla mi kamarátka kúpila mi fine6 v Rakúsku a po mesiaci hlásim spokojnosť, hemoroid vôbec nevidno stiahol sa úplne. Po pôrode som tri roky, nič nepomohlo tak ako táto vec. Odporúčam vyskúšať neoľutujete. Ivana5
29.04.13 17:48
??.??.45.177

Produkt fine6 mi bol taktiež odporúčaný v lekárni a po odskúšaní som bol milo prekvapený, užívam ho a odporúčam dalej problém je že často neni na sklade musi sa doobjednávatt 21.04.13 22:27
??.??.164.252

 

 

 

YjNlZmE2NT