KLIENTOM GARANTUJEME

 • Produkt FINE6 ® držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Stravovanie pri hemoroidoch

Hemoroidy a stravovanie

Liečba hemoroidov pozostáva nielen z používania rôznych krémov, čapíkov a tabliet, ale je potrebné zmeniť aj svoje stravovanie. Krémy a lieky liečia symptómy, upokojujú podráždené miesta a zmenšujú zápal. Predchádzaniu a liečbe hemoroidov pomáha najmä zmena stravovacích návykov.

 • Pri liečbe hemoroidov by ste v prvom rade mali začať jesť viac vlákniny. Vysoký obsah vlákniny obsahujú najmä celozrnné potraviny, rôzne druhy orieškov, semienka, ovocie a zelenina. Zamerať by ste sa mali najmä na jačmeň, ovos a pšenicu, ktoré neprešli spracovaním.
 • Každý deň môžete začať miskou ovsených vločiek, alebo nakrájaným ovocím a zeleninou.
 • Prednosť dajte čerstvému ovociu, ako napríklad slivkám, jablkám, hruškám, čučoriedkam, jahodám a egrešom, pred pitím rôznych ovocných štiav.
 • Zo zeleniny sú najvhodnejšie brokolica, kapusta, kel a strukoviny. Stolica má potom formu kaše, ktorá nevytvára tlak a nedráždi hemoroidy.
 • Liečbe hemoroidov napomáha aj konzumácia orieškov a semienok. Vlašské orechy, mandle, slnečnicové a ľanové semienka môžete jesť celé, alebo si ich nadrobno nasekať a posypať si nimi jedlá.
 • Nezabúdajte ani na dodržovanie pitného režimu pri stravovaní. Odporúča sa najmenej 2 litre vody denne. Vláknina odvodňuje telo a voda pôsobí pri liečbe hemoroidov ako olej, ktorý premazáva naše vnútornosti. Voda podporuje posun stolice v hrubom čreve. Ak má telo dostatok vody, funguje ako dobre premazaný stroj.

Ako predchádzať zapaleniu hemoroidov

Ak chcete predchádzať zápalovým ochoreniam a uľahčiť tak zapáleným žilám v análnom otvore, mali by ste dozrieť na príjem omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Tieto kyseliny sú obsiahnuté v morskej a rastlinnej potrave a zamerať by ste sa mali na tie, ktoré nepodporujú zápaly. Jesť by ste mali najmä cesnak, cibuľu, zázvor a ryby.

Pri hemoroidoch

Naopak, vyhýbať by ste sa mali mäsu a mliečnym výrobkom (s výnimkou probiotických potravín ako jogurty, kefír apod.) a zo svojho jedálnička úplne vypustiť korenia, ktoré sú dráždivé. Liečeniu hemoroidov nepomáha ani strava s vysokým obsahom sacharidov, pretože neobsahuje vlákninu a je ochudobnená o zinok a chróm, ktoré podporujú dobrý metabolizmus a zdravé žily.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

Y2FlZTU1M2