KLIENTOM GARANTUJEME

 • Produkt FINE6 ® držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Liečba hemoroidov II

 

Hemoroidy liečba

Zbaviť sa hemoroidov nie je také ľahké. Nezáleží na tom, či máte vonkajšie alebo vnútorné, bolestivé, nepríjemné alebo bezbolestné. Cesta za úľavou od bolesti a nepríjemného svrbenia je síce zdĺhavá, ale výsledok stojí za to.

Začať by ste mali zmenou svojho jedálnička a dbať na správnu životosprávu.

 • Vyhnite sa korenistým a pálivým jedlám.
 • Zvýšením obsahu prijímanej vlákniny znížite záťaž hrubého čreva.

Vláknina napomáha dobrému tráveniu, viaže na seba vodu, riedi odpadné látky a zjemní stolicu.

To všetko uľahčuje vyprázdnenie hrubého čreva a znižuje tlak na hemoroidy. Vyhnete sa tak krvácaniu, zápalu a opuchu v oblasti konečníka. Vysoký obsah vlákniny nájdete najmä v brokolici, fazuli, v pšeničných a ovsených otrubách, celozrnných potravinách alebo v čerstvom ovocí. Príjem vlákniny zvyšujte postupne, pretože s vlákninou sa zvyšuje aj plynatosť a nadúvanie. Je potrebné piť veľa vody, pretože vláknina odvodňuje telo.

Správne stravovanie pri hemoroidoch

Správne stravovanie však nestačí, musíte začať cvičiť. Pustite sa napríklad do aerobiku, plávania, turistiky, no postačí aj polhodinová rezká chôdza každý deň. Nezabudnite si dopriať aj pohodlie. Vymeňte sedenie na tvrdom povrchu za nejaký vankúšik. Postupne dôjde k zníženiu opuchu a predídete vzniku nových hemoroidov.

Vyprázdňovanie hrubého čreva chvíľu trvá, preto sa nikam neponáhľajte. Ak cítite potrebu ísť na toaletu, neodkladajte to na neskôr. Môžete dostať zápchu, a to vyvoláva väčší tlak a namáhanie konečníka. Ak začnete chodiť na toaletu pravidelne v určitú hodinu, napríklad hneď po jedle, vaše telo si navykne na tento nový rytmus.

Úľava od hemoroidov

Potrebnú úľavu od bolesti alebo svrbenia prinášajú aj rôzne tabletky, čapíky, krémy a mastičky, ktoré môžete zakúpiť. Niektoré z nich obsahujú anestetikum, ktoré zmierňuje bolesť, ďalšie majú protizápalové účinky. Účinné krémy a mastičky sú aj tie, ktoré obsahujú hydrokortizón, ale neodporúča sa ich dlhodobé použitie.

Posledné riešenie hemoroidov

Posledným, najinvazívnejším riešením je chirurgický zákrok. Hemoroidy si môžete nechať podviazať alebo vyrezať. Tieto zákroky sú bolestivé a doba liečenia je veľmi dlhá. Najmodernejšou metódou súčasnosti je používanie lasera na vyrezanie hemoroidov.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

NmQxNmU