KLIENTOM GARANTUJEME

 • Produkt FINE6 ® držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Konzervatívna liečba hemoroido

 

Konzervatívna liečba hemoroidov

predstavuje úľavu od neznesiteľnej bolesti, nepríjemného svrbenia a pálenia, krvácania, zápalu, opuchu a výtoku hnisu prostredníctvom zmeny denného režimu. Zároveň je to aj prevencia pred návratom hemoroidov. Všetky zmeny, či už zmena stravovacích návykov, alebo denného režimu, prinesú úľavu a znižujú riziko návratu hemoroidov.

Začať liečiť hemoroidy

Začať by ste mali predovšetkým zmenou svojho dňa. Vytvorte si pravidelný denný režim. Každé ráno začnite výdatnými raňajkami zloženými predovšetkým z vlákniny, ktorá podporuje dobré trávenie a zjemňuje stolicu. Jemná stolica nedráždi hemoroidy a bez dráždenia postihnutého miesta sa znižuje zápal a opuch. Vláknina sa nachádza v rastlinnej potrave a navodzuje pocit sýtosti. Preto sa často využíva pri chudnutí ako základná zložka potravy.

 • Najvyšší obsah vlákniny obsahuje sušené ovocie, celozrnné pečivo, strukoviny, čerstvé ovocie a zelenina. Sušené figy alebo slivky sú skvelou pomôckou proti zápche. Rovnako aj kukurica, či už varená alebo vo forme pukancov, obsahuje vysoký obsah vlákniny a ďalšie minerálne látky, ktoré sú užitočné pre telo.
 • Ak obľubujete skôr oriešky, alebo semiačka, mandle, orechy, slnečnicové alebo ľanové semiačku sú vhodným doplnkom stravy pri prevencii hemoroidov. Ovsené vločky s čerstvým jabĺčkom sú skvelé raňajky na začatie dňa. Nielenže obsahujú vlákninu, ale prijímate aj vitamín C, ktorý podporuje imunitu, a ďalšie minerálne látky, ako napríklad vápnik, draslík a železo. Vláknina môže spôsobovať plynatosť, preto je nutné prijímať vlákninu postupne, v menších dávkach.

Hemoroidy liečba

Aby ste uvoľnili svoje svalstvo a uľavili od bolesti z hemoroidov, odporúčané sú teplé sedavé kúpele, ktoré treba opakovať niekoľkokrát denne v krátkych intervaloch. Okrem uvoľnenia svalov dochádza aj k lepšej hygiene análneho otvoru. Namiesto uteráku, alebo toaletného papiera môžete použiť na usušenie sušič na vlasy, ktorým nebude dráždiť hemoroidy. Do kúpeľa môžete pridať rôzne bylinné prísady, ktoré pomáhajú odstrániť zápal, znížiť opuch a uľaviť od bolesti.

Keďže hemoroidy sa prejavujú aj u ľudí so sedavým zamestnaním, je potrebné začať cvičiť. Žiadne náročné cviky, ani dvíhanie ťažkých činiek alebo bicyklovanie, pri ktorom je potrebné sedieť. Doprajte si každý deň prechádzku, prípadne sa pustite do aerobiku.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kruh s otvorom. Vankúš na hemoroidy 35 cmempty
JVankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 14,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

NjRjM