KLIENTOM GARANTUJEME

 • Produkt FINE6 ® držíme skladom
 • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
 • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
 • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
 • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
 • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
 • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
 • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
 • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
 • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Hemoroidy Liečba zhrnutie

Hemoroidy liečenie

Hemoroidy, nazývané aj zlatá žila, sú bežným ale nepríjemným ochorením. Touto chorobou trpí takmer každý druhý človek. Prejavuje sa najmä u ľudí nad 40 rokov, tehotných žien a ľudí, ktorí manipulujú s ťažkými predmetmi.

Hemoroidy môžu byť vonkajšie alebo vnútorné. Vnútorné sú bezbolestné a vonkajšie naopak bolestivé a nepríjemné.

 • Vonkajšie hemoroidy spoznáte veľmi rýchlo. Prejavujú sa krvácaním, svrbením, štípaním a hrčkami v oblasti konečníka a análneho otvoru. Hemoroidy môžu spôsobovať hormonálne výkyvy u tehotných žien a pôrod, ktorý vytvára tlak na konečník. Rovnako aj zápcha spôsobuje podráždenie konečníka. Postihnuté miesto začne opuchať a vytvárajú sa krvné zrazeniny. Oblasť análneho otvoru je citlivá a každý pohyb vyvoláva bolesť.

Hygiena pri hemoroidoch

Odporúča sa preto pri hygiene nahradiť tvrdý toaletný papier vlhčenými utierkami. Nedráždite postihnuté miesto, znižuje sa opuch a bolesť. Liečba hemoroidov vyžaduje aj zmenu jedálnička a stravovacích návykov. Začnite jesť viac vlákniny, ktorá podporuje dobrý metabolizmus. Vytvorte si pravidelný režim - cvičenie, strava, pravidelné vyprázdňovanie. Vaše telo si zvykne na tieto úkony v určitých intervaloch a znížite tlak na žily v konečníku. Teplými sedavými kúpeľmi dochádza k uvoľneniu svalstva a úľave od bolestivých hemoroidov. Pri vykonávaní potreby by ste si mali dopriať čas a nikam sa neponáhľať. Znižujete tak tlak na hemoroidy a telo sa uzdravuje.

Domáca liečba hemoroidov.

Je vhodné ju kombinovať s lekárskym ošetrením. Krémy a čapíky odstraňujú príznaky hemoroidov, ale neliečia ich. Existuje niekoľko chirurgických zákrokov, ktorými je možné hemoroidy úplne odstrániť. Sú to napríklad podviazanie alebo vyrezanie hemoroidov. V súčasnosti najmodernejšou technikou je vyrezanie hemoroidov laserom, ktorý je najmenej bolestivým zákrokom.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

MmM0ZTAz