KLIENTOM GARANTUJEME

  • Produkt FINE6 ® držíme skladom
  • Najnižšiu cenu FINE6 ® 14,00 €, v lekárni zakúpite za min. 17,00 €
  • Najnižšia cena v Európe, nakupujete priamo od výhradného distribútora pre Slovenskú Republiku.
  • Odoslanie objednávky 1.triedou, doručenie maximálne do 2 pracovných dní
  • Poštovné zdarma pri objednávke od 33 €, inak 2,5 €
  • Množstevná  a vernostná zľava 10% pri objednávke od 70 €
  • Individuálny prístup ku každému klientovi a profesionálne poradenstvo
  • SMS a e-mail notifikácia prijatých a odoslaných objednávok
  • Diskrétna objenávka, na doporučenej zásielke je napísane : Živický,  06001 Kežmarok
  • Pokiaľ by ste s Fine6 neboli spokojní, ponúkame Vám možnosť jeho bezplatného odskúšania. V prípade, že vrátite celú dodanú zásielku Fine6, zníženu o polovicu spotreby jednej fľaštičky, sme ochotní uhradiť Vám všetky Vami vynaložené náklady. Ak pristúpite k reklamácii, nadviažte najprv prosím na kontakt pre reklámaciu.

 

FINE6 s.r.o.
Hlavné námestie 84
06001 Kežmarok 

IČO:47 478 942, DIČ:2023929204.
Spoločnosť zapísaná v OR. vložka č. 29200/P.

11 rokov na slovenskom trhu. 

tel: 052/ 381 11 23, mob:0949 752 403,
fax: 052/ 381 11 23
e-mail: info@hemoroidy-hemeroidy.sk

 

Do 48 hodín u Vás doma. Poštovné 2,5 €. Nákup nad 33 € poštovné zadarmo.

 


Kulturistika a hemoroidy

 


 

CVIČENIE A HEMOROIDY

Ak máte pri cvičení nepríjemný pocit, alebo cítite v konečníku bolesť môže sa jednať o hemoroidy. Hemoroidy sú opuchnuté, zapálené žily môžu byť interné, nachádzajú sa vo vnútri konečníka, alebo externé nachádzajú sa po kožou okolo análneho otvoru. Vznikajú pri namáhaní počas defekácií, počas tehotenstva, ale najmenej známa príčina je zdvíhanie ťažkých bremien – vzpieranie, kulturistika.

Ak pri cvičení dostanete hemoroidy, tak máte nesprávnu techniku dýchania. Nesprávne cvičenie nastáva ak zadržujete dych pri zdvíhaní, to vytvára tlak na konečník ako pri zápche. Pri cvičení musíte dýchať pravidelne, pri zdvíhaní nádych a pri spúštaní výdych. Zadržiavanie dychu na niekoľko sekúnd, spôsobuje hemoroidy.

Domáce ošetrenie hemoroidov

Ak Vás trápia bolestivé hemoroidy, môžete si uľaviť aj doma, v skutočnosti nemusíte vyhľadať lekárske ošetrenie. Vhodné je kombinovať liečbu hemoroidov s horúcimi kúpeľmi. Pri utieraní konečníka nepoužívajte toaletný papier (pretože dráždi hemoroidy), ale mokrú handričku.

Bezpečnosť pri hemoroidoch

Ak máte hemoroidy, ktoré sú príčinou Vašej bolesti uberte paru v posilovni. Zmenšite váhy a snažte sa naučiť správne dýchať. Ak máte vážnejšie príznaky hemoroidov ako napríklad análne krvácanie, vyhýbajte sa intenzívnemu cvičeniu. A začnite použivať trenažér, plávajte, jednoducho také cvičenia pri ktorých sa nenapína telo.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

FINE6 ® empty
Je to kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, vyroben na prírodnej báze ktorá obsahuje jedine kombináciu účinných látok ako pagaštan konský dôležitý pre svoje regen účinky a sťahujúce účinky,

Cena 14,00 €


Podsedák - kocka s otvorom. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 16,50 €


Podsedák - kocka. Vankúš na hemoroidy 40 x 40 cmempty
Vankúš je naplnený pohánkou s obsahom 10% horčice. Pohánkove šupky poskytujú jemnú masáž pri sedení. Medzi pohánkou je malý priestor čo spôsobuje prúdenie vzduchu zabraňuje poteniu tela. Vankúš je

Cena 15,00 €

ZDRlYzYwZ